27.12.17

Põhja-Pärnumaa vallavolikogu esimees Ülle Vapper

ylle.vapper@pparnumaa.ee

Vändra Alevivalitsus

 

Lahtioleku ajad

Pärnu - Paide mnt 2
Vändra alev 87701 Pärnumaa
Telefon: 443 0330, 5333 8609
Faks: 443 0333
E-post: alev@vandra.ee

Kontonumber: EE191010902015354004 SEB Pank
Registrikood: 75001572
Tehingupartneri kood: 321101

 

E - N        8.00 - 17.00

R              8.00 - 15.45

Lõuna    13.00 - 13.45

 

Sotsiaalnõunik ja lastekaitsenõunik võtavad vastu 

E - R kell 8.00 - 13.00, muul ajal kokkuleppel

 

 

Ametikoht Nimi Kontaktid Haridus ja eriala

Vallavanem

Jane Mets

5029743
jane.mets@pparnumaa.ee

Kõrgharidus

Insener-ökonomist

Alevisekretär

Eha Tamm

443 0336, eha.tamm@vandra.ee

Keskeri,
jurist

Registripidaja

Maritta Sillandi

443 0330,5333 8609, maritta.sillandi@vandra.ee

Keskhariduse baasil kutseõpe, 
ärikorraldus

Arendus- ja õigusnõunik

Piret Müür

443 0345, piret.myyr@vandra.ee

Kõrgem,
õigusteadus

Majandusnõunik

Andres Sõnajalg 

443 0341, 518 7340, andres.sonajalg@vandra.ee 

Kõrgem,
hüdrotehnikainsener

Sotsiaalnõunik

Kersti Tilk

443 0342, 5340 4411, kersti.tilk@vandra.ee

Kõrgem,
sotsiaaltöö

Lastekaitsenõunik

Anett Mölder

443 0331
anett.molder@vandra.ee

Keskharidus

Raamatupidamisjuht

Raagna Urbalu

443 0338, raagna.urbalu@vandra.ee

Keskeri,
põllumajanduslik raamatupidamine

Raamatupidaja

Katrin Jaanson

443 0337, katrin.jaanson@vandra.ee

Kõrgem, 
majandusliku informatsiooni mehhaniseeritud töötlemise organiseerimine

Raamatupidaja

Margit Plado

443 0339, margit.plado@vandra.ee

Keskeri, 
raamatupidaja-finantsist

Maakorraldaja

Anne Kangert

443 0340, anne.kangert@vandra.ee

Kõrgem,
insener-hüdrotehnik

Noorsootöönõunik Margit Kadak

443 0344
margit.kadak@vandra.ee

Kõrgharidus

Vändra Kultuurimaja 
kultuurispetsialist

Martin Sempelson

443 0346, 5785 0854, martin.sempelson@vandra.ee

Üldkesk
 

Vändra Kultuurimaja
kultuurispetsialist

Ats Paberits

443 0346, 5785 0854, ats.paberits@vandra.ee

Üldkesk, kutseharidus, keskkonnakaitse

 

Vastuvõtuks palume registreerida telefonil 443 0330 või e-postiga aadressil alev@vandra.ee.

 

Vändra Alevivalitsuse ja Vändra kultuuriosakonna hoone (10.08.2012). Foto: Andrus Kalkun

 

 
Toimetaja: MARITTA SILLANDI