13.01.17

 

 

Vändra Gümnaasium

 
 
Aadress:
Kooli tn 13
Vändra alev
87701 Pärnumaa
 
Telefonid:
444 7731 - direktor
444 7730 - kantselei
 
 
 
E-post: gymn@vandra.ee
 
Registrikood: 75001626
 
 

Vändra Lasteaed

 
 
Aadress:
Spordi tn 13
Vändra alev
87701 Pärnumaa
 
Telefon: 449 5027
E-post: lasteaed@vandra.ee
 
Registrikood: 75037432
 
Vändra Lasteaia Rukkilille maja
asub aadressil Spordi tn 13
 
 

Vändra Lasteaia Mürakaru maja 

asub aadressil Pikk tn 15

 

M. Lüdigi nim  Vändra Muusikakool

 
 
Aadress:
Vana tn 61
Vändra alev
87701 Pärnumaa
 
Telefon: 449 5983
E-post: muusikakool@vandra.ee
Registrikood: 75001655
 

Vändra Kultuuriosakond

 
 
Aadress:
Pärnu-Paide mnt 2
Vändra alev
87701 Pärnumaa
 
Telefonid: 443 0346, 5785 0854
E-post:
 
martin.sempelson@vandra.ee - kultuurispetsialist Martin Sempelson
 
ats.paberits@vandra.ee - kultuurispetsialist Ats Paberits
 
Registrikood: 75034821
 
 
 

Vändra Raamatukogu

 
 
Aadress:
Pilve tn 2
Vändra alev
87701 Pärnumaa
 
Telefon: 449 5936
 
E-post: raamatukogu@vandra.ee
 
Registrikood: 75001632
 
 
 
 
 
 

Vändra Alevi Hoolekandekeskus

 
 
Aadress:
Vihtra tee 4
Vändra alev
87701 Pärnumaa
 
Telefon: 449 5730
 
E-post: hoolekandekeskus@vandra.ee
 
Registrikood: 75001649
 
 

Vändra Alevi Sotsiaalmaja

 
 
Aadress:
Vana tn 94
Vändra alev
87701Pärnumaa
 
Telefon: 511 9408
 
E-post: sotsiaalmaja@vandra.ee
 
Registrikood: 75025638
   

 

Toimetaja: MARITTA SILLANDI