11.01.17
 

vändra kultuuriosakond

 

 

Pärnu - Paide mnt 2
Vändra alev 
87701 Pärnumaa

Telefon: 5785 0854;  443 0346
 

Kontonumber: EE191010902015354004 SEB Pank
Registrikood: 7503481
 

Kultuuri- ja sporditoetuste maksmine

 

 

 

 

 

Kultuurimaja ruumide ja pargi kasutamine, sündmuste korraldamine

Martin Sempelson     

443 0346, 5785 0854

martin.sempelson@vandra.ee
 

Kultuurimaja ruumide ja pargi kasutamine, sündmuste korraldamine

Ats Paberits

443 0346, 5785 0854

ats.paberits@vandra.ee

Vändra Alevivolikogu kultuuri- ja spordikomisjoni esimees Harald Valk 502 8430 harald@waco.ee
Vändra staadioni kasutamine Ranet Lepik 5845 4904 ranet@jkvandra.ee
Vändra Gümnaasiumi võimla kasutamine Riina Arva 5564 1722 riina.arva@vandra.ee
Jõusaali kasutamine Maritta Sillandi 443 0330; 5333 8609 maritta.sillandi@vandra.ee

 

Foto: Andrus Kalkun (2012)

 

Toimetaja: MARITTA SILLANDI