15.12.15

Vändra Alevivolikogu koosseisu kuulub 13 liiget.
Volikogu esimees on Priit Enok ja volikogu aseesimees Tiit Kangert.
 
Volikogu esimees Priit Enok võtab kodanikke vastu iga kuu kolmandal reedel kell 10.00-12.00.
Vastuvõtuks palume registreerida telefonil 443 0330, 53338609 või e-postiaadressil alev@vandra.ee.
 
  Nimi Valimisliit Kontaktid
1 Priit Enok Valimisliit Vändra 505 5543,
priit.enok@ospa.ee
2 Tiit Kangert Valimisliit Vändra 505 1271,
info@vandramp.ee
3 Ülo Stokkeby Valimisliit Vändra 514 5597,
ylo.stokkeby@tootsiturvas.ee
4 Tiiu Ling Valimisliit Vändra 5349 8730,
meiememm@hotmail.com
5 Niida-Anita Morgen Valimisliit Vändra 5340 0114,
perearst.morgen@gmail.com
6 Elvi Kalm Valimisliit Vändra 5336 4634,
elvi.kalm@mail.ee
7 Sirje Raaga  Valimisliit Vändra sirjeraaga@gmail.com
8 Harald Valk Valimisliit Vändra 502 8430,
harald@waco.ee
8 Roman Kiveste Valimisliit Vändralane 516 7097,
roman@kodukaup.eu
10 Veli Piikmann Valimisliit Vändralane 518 5490,
veli.piikmann@wendre.com
11 Külli Lumi Valimisliit Vändralane kylli.lumi@vandra.ee
12 Nils Sempelson Valimisliit Vändralane 502 3572,
nils.sempelson@gmail.com
13 Maimu Tui Valimisliit Vändralane

5390 0284,
maimutui@gmail.com

 

 

Toimetaja: ANU SILLANDI